تبلیغات
بانک مقالات علمی و آموزشی و هک - ۱۲ ترفند کاربردی

شنبه 6 مهر 1387 نوشته شده توسط حامد

حذف کلیک راست موس
از منوی استارت گزینه Run راانتخاب کنید. در مسیر عبارت gpedit.msc را تایپ کنید. در صفحه باز شده در سمت چپ در قسمت User Configuration مسیر زیر را دنبال کنید.
Administrative Templates>Windows Components>windows Explorer
سپس در سمت راست صفحه بر روی گزینه Remove Windows Explorer's default context menu دو بار کلیک کنید و در صفحه باز شده Enable را انتخاب کرده و سپس OK کنید. برای بازگشت به حالت قبل گزینه No Configured را انتخاب کنید

حذف Folder options از منوی Tools
در همان مسیر قبلی گزینه Removes the Folder Options menu item from the Tools menu را انتخاب کنید. و در صفحه باز شده Enable را انتخاب کرده و سپس OK کنید.

غیر فعال کردن درایوها
در همان مسیر قبلی گزینه Prevent access to drives from My Computer انتخاب کنید. و در صفحه باز شده Enable را انتخاب کرده و در قسمت پایین صفحه درایو مورد نظر را انتخاب کرده و سپس OK کنید.

پنهان کردن درایوها
در همان مسیر قبلی گزینه Hide these specified drives in My Computer را انتخاب کرده و در قسمت پایین صفحه درایو مورد نظر را انتخاب کرده و سپس OK کنید.

حذف Recycle Bin
در قسمت User Configuration مسیر زیر را دنبال کنید.
Administrative Templates>Desktop
سپس در سمت راست صفحه گزینه Remove Recycle Bin icon from desktop انتخاب کنید. و در صفحه باز شده Enable را انتخاب کرده و سپس OK کنید.

غیر فعال کردن Display Propertiesکه برای تغییر عکس desktop و Screen Sarver و تنظیمات صفحه نمایش است
مسیر زیر را دنبال کنید.
Administrative Templates>control panel>display
سپس در سمت راست صفحه بر روی گزینه Remove display in control panel انتخاب کنید. و در صفحه باز شده Enable را انتخاب کرده و سپس OK کنید. همچنین برای غیر فعال کردن فقط یکی از آیتمها میتوانید از گزینه های موجود در همین قسمت استفاده کنید.

غیر فعال کردن Command Prompt
مسیر زیر را دنبال کنید
Administrative Templates>system
سپس در سمت راست صفحه بر روی گزینه prevent access to the command prompt انتخاب کنید. و در صفحه باز شده Enable را انتخاب کرده و سپس OK کنید.

غیر فعال کردن رجیستری ویندوز
از همان مسیر قبلی گزینه prevent access to registry editing tools انتخاب کنید. و در صفحه باز شده Enable را انتخاب کرده و سپس OK کنید.

غیر فعال کردن Ctrl+Alt+Delete
مسیر زیر را دنبال کنید.
Administrative Templates>system> Ctrl+Alt+Delete options
سپس در سمت راست صفحه گزینه Remove Task Manager انتخاب کنید. و در صفحه باز شده Enable را انتخاب کرده و سپس OK کنید.

حذف منوی Run
مسیر زیر را دنبال کنید
Administrative Templates>start menu and taskbar
سپس در سمت راست صفحه گزینه Remove Run menu from start menu انتخاب کنید. و در صفحه باز شده Enable را انتخاب کرده و سپس OK کنید.

غیر فعال کردن Lock the Taskbar
از همان مسیر قبلی گزینهLock the Taskbar دو بار کلیلک کرده و سپس گزینه Enable را انتخاب و سپس Ok را کلیلک کنید.

عکس گرفتن از بخشهای مختلف یک فیلم توسط Windows Media Player
شما با استفاده از نرم افزار Media Player می توانید از فیلمها و ... عکس بگیرید. در حقیقت این قابلیت در Media Player وجود دارد که شما با استفاده از این نرم افزار، از تصاویر پخش شده در آن عکس بگیرید. برای این کار باید به طور همزمان دو کلید Ctrl+I را فشار دهید و بعد از انجام این کار بلافاصله کادر Save Capture Image باز می شود که از شما محل ذخیره سازی عکس را می پرسد. پس از مشخص کردن مکان ذخیره سازی و دادن نام دلخواه خود به عکس گرفته شده می توانید عکس را بر روی کامپیوتر خود ذخیره کنید.


بازدیدها [] - نظرات []
< class=downr>

آدرس ما:
صفحه اصلی طراحی لینكدونی ارتباط با ما