تبلیغات
بانک مقالات علمی و آموزشی و هک - آٔقای گوگل امروز چی پیدا كردی؟

دوشنبه 1 مهر 1387 نوشته شده توسط حامد

توهمی وجود دارد به نام خود گوگل بینی، یعنی اینكه بعد از مدتی كه از آشنایی‌تان با اینترنت گذشت ممكن است كمتر به سراغ گوگل بروید و اغلب به دنبال اطلاعات مورد نظرتان در میان منابعی كه از قبل می‌شناسید می‌گردید. تفسیرش باشد برای بعد. فقط مطمئن هستم كه لذت كشف منابع اطلاعاتی جدید، هر كسی را خوشحال خواهد كرد مخصوصا اگر كه در سریع‌ترین زمان ممكن باشد و شما بعد از گوگل، دومین نفر باشید.

گوگل آلرتز(Google Alerts) یكی از خدمات جالب شركت گوگل است كه از چشم‌ها دورمانده ولی استفاده از آن بی‌نهایت جالب و مفید خواهد بود. این سرویس به شما امكان مانیتور كردن جدیدترین نتایج ثبت شده در بانك نتایج را می‌دهد. به این صورت كه شما كلید واژه موردنظر تان را را مشخص می‌كنید و از گوگل می‌خواهید كه تا مطالب مرتبط با این واژه‌ها را كه اخیرا ایندكس كرده است به صورت روزانه/ هفتگی/ ماهیانه از طریق ایمیل برایتان ارسال كند.

این سرویس برای مطالبی كه كمتر عام هستند یا اینكه برای شما اهمیت خاصی دارند بسیار مفید خواهد و بود. مخصوصا كه در وب فارسی كمتر شاهد سایت‌های مركزی برای محتوای تخصصی‌تر می بینم و در وبلاگ‌ها هم كه غالبا نگاه‌های جامع وجود ندارد.بازدیدها [] - نظرات []
< class=downr>

آدرس ما:
صفحه اصلی طراحی لینكدونی ارتباط با ما